Legal Intern w Zespole Prawa Podatkowego

SSW Pragmatic Solutions w poszukuje kandydatów do Zespołu Prawa Podatkowego.

Miejsce pracy: Warszawa | Rondo ONZ 1

Obowiązki:

  • Udział w projektach z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego
  • Współpraca z firmami doradczymi z różnych jurysdykcji
  • Wsparcie przy opracowywaniu pism procesowych, wniosków o interpretacje indywidualne
  • Przygotowywanie analiz orzecznictwa i doktryny
  • Wsparcie przy opracowywaniu opinii oraz memorandów podatkowych
  • Wyszukiwanie i analiza informacji na potrzeby realizowanych projektów

Wymagania:

  • IV/V rok studiów magisterskich – kierunek prawo lub/i finanse, ekonomia
  • Wiedza z zakresu prawa podatkowego
  • Umiejętność poprawnego redagowania tekstów i pism
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Zaangażowanie, rzetelność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
  • Poznanie praktycznego wymiaru prawa podatkowego
  • Zaangażowanie w ciekawe projekty
  • Atrakcyjne warunki praktyki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres praktyka@ssw.solutions

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SSW Pragmatic Solutions Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k. z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-124) przy Rondo ONZ 1, moich danych osobowych, podanych przez mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Poznaj nasz zespół!

Formularz rekrutacyjny

    Jak aplikować?
    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony. W formularzu prosimy wybrać ogłoszenie, w związku z którym Państwo kandydują oraz zamieścić dane kontaktowe i CV.

    Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w trakcie rekrutacji
    Administratorem Twoich danych osobowych jest SSW Pragmatic Solutions Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k. z siedzibą przy ulicy Rondo ONZ 1, P. 12, 00-124 Warszawa. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, w tym na temat przysługujących Ci praw wobec Twoich danych osobowych, znajdziesz w polityce prywatności znajdującej się pod tym linkiem Polityka prywatności.

    Załączniki