Asystent/ka prawna

SSW Pragmatic Solutions w związku z rozwojem zespołu nieruchomości oraz transformacji cyfrowej poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

ASYSTENT/KA PRAWNA

Miejsce pracy:
Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie, edycja, formatowanie i sczytywanie dokumentów;
  • nadzór nad kalendarzami członków zespołu;
  • kontaktowanie się z sądami i urzędami administracji publicznej;
  • pomoc w organizacji konferencji, wydarzeń, spotkań;
  • prowadzenie i archiwizowanie akt;
  • kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów;
  • dbanie o właściwy i terminowy obieg informacji i korespondencji;
  • organizacja podróży służbowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane administracja, zarządzanie organizacją;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praca w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, biegłość w edycji dokumentów w Microsoft Word, Power Point;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;
  • mile widziana znajomość obsługi programów LEX/Legalis;
  • samodzielność i skrupulatność;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy, do tego pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport;
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • partnerską atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres email: praca.administracja@ssw.solutions

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-124) przy Rondo ONZ 1, moich danych osobowych, podanych przez mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony. W formularzu prosimy wybrać ogłoszenie, w związku z którym Państwo kandydują oraz zamieścić dane kontaktowe i CV.

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w trakcie rekrutacji
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. z siedzibą przy ulicy Rondo ONZ 1, P. 12, 00-124 Warszawa. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, w tym na temat przysługujących Ci praw wobec Twoich danych osobowych, znajdziesz w polityce prywatności znajdującej się pod tym linkiem Polityka prywatności.

Załączniki

Formularz
rekrutacyjny

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby nastawione na rozwój, zaangażowane i chętne do podejmowania nowych wyzwań. Praca w Kancelarii SSW daje możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia w przyjaznej atmosferze wśród zdolnych i młodych ludzi.