Analityk w zespole SSW Family Office

SSW Pragmatic Solutions w związku z rozwojem, poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

ANALITYK W ZESPOLE SSW FAMILY OFFICE

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • przygotowywanie zawartości teaserów inwestycyjnych oraz innych dokumentów transakcyjnych
  • wsparcie w procesach transakcyjnych M&A oraz pozyskiwaniu finansowania
  • analiza sprawozdań finansowych oraz innych dokumentów księgowo finansowych
  • przygotowywanie analiz rynkowych i konkurencji dla przedsiębiorstw z różnych sektorów
  • kontakt z zespołami finansowo-księgowymi firm zewnętrznych

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunkach ekonomiczno finansowych (ew. IV lub V rok studiów magisterskich)
  • minimum rok doświadczenia w obszarze transakcyjnym (M&A) i/lub doradztwa biznesowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność oceny atrakcyjności inwestycyjnej potencjalnych projektów
  • zdolność do pracy przy wielu projektach
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia szerokiego wachlarza kompetencji w środowisku transakcyjnym i wycenie oraz umiejętności miękkich związanych ze współpracą z klientem HNWI
  • pracę wśród zgranego zespołu osób doświadczonych we współpracy z klientem HNWI oraz w środowisku M&A
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi podmiotami obsługującymi zagraniczne inwestycje klientów
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres email: praca@ssw.solutions

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SSW Pragmatic Solutiosn Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k. z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-124) przy Rondo ONZ 1, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Poznaj nasz zespół

Formularz rekrutacyjny

    Jak aplikować?
    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony. W formularzu prosimy wybrać ogłoszenie, w związku z którym Państwo kandydują oraz zamieścić dane kontaktowe i CV.

    Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w trakcie rekrutacji
    Administratorem Twoich danych osobowych jest SSW Pragmatic Solutions Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k. z siedzibą przy ulicy Rondo ONZ 1, P. 12, 00-124 Warszawa. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, w tym na temat przysługujących Ci praw wobec Twoich danych osobowych, znajdziesz w polityce prywatności znajdującej się pod tym linkiem Polityka prywatności.

    Załączniki